Sedací soupravy

Sedací souprava je velmi důležitým prvkem v prostoru. V nabídce společnosti JV Pohoda najdete velké množství sedacích souprav vybraných italských výrobců s různými polohovatelnými a relaxačními prvky, které vám zaručí pohodlné a zdravé sezení.
Pokud přesně nevíte, co od sedací soupravy očekávat, v JV Pohoda jsou vám k dispozici proškolení poradci, kteří vám vyberou sedací soupravu na míru. Jak takový výběr s poradcem probíhá?

Společně vybereme design
Toužíte po klasické typu sezení, nebo dáváte přednost modernímu designu? Budete chtít sedací soupravu, která má prostoru působit dominantně či má prostor udělat odlehčený a vzdušný?
Poskládáme sedací soupravu na míru
Kolik míst k sezení potřebujete? Jaký tvar by měla sedací souprava mít? Tradičním řešením jsou dvojsedáky a trojsedáky doplněné křeslem či taburetem. Taková souprava tvořena více pohovkami vytváří dojem intimity. Jednotlivé kusy nábytku, pokud prostor dovolí, lze časem posouvat a tak vytvářet stále nové a neokoukané kompozice.
Preferujete rohovou sedací soupravu? Rohová sedací souprava může posloužit jako pomyslný předěl v místnosti a to hlavně ve stále populárnějších obývacích prostorách propojených s jídelnou či kuchyní.
Vybereme, co vše by sedací souprava měla umět
Bude sedací souprava sloužit pouze k občasnému sezení s přáteli, nebo ke každodennímu odpočinku? Pokud sedací soupravu využíváte opravdu každý den, jistě oceníte pohodlí ve formě polohovatelných opěrek hlavy, rukou anebo třeba polohování sedáků.
Bude občas sloužit jako lůžko pro hosty? Vybereme sedací soupravu s kvalitní matrací pro plnohodnotný spánek.
Kolik času chcete trávit údržbou sedací soupravy?
Čalounění dodává sedací soupravě to správné charisma. Vybereme barvu, vzor a hlavně typ materiálu, který je pro Vás vhodný. Kůže stále patří k nejoblíbenějším materiálům. Působí elegantně a luxusně. Oceníte ji hlavně v případě, že máte doma malé děti, pokud jste kuřáci, nebo máte doma alergika. Kůže je nejvíce odolný materiál, který se při užívání minimálně opotřebuje a nejsnáze se čistí.
V nabídce společnosti JV Pohoda je i pestrá paleta textilních materiálů, vč. omyvatelných a vodou čistitelných.