O nás

Zařizujete byt, dům nebo jen hledáte výjimečný kousek nábytku do svého interiéru? V každém případě jste na správné adrese! JV Pohoda je společnost, která funguje od roku 1999 a specializuje se na luxusní a designový zahraniční nábytek.
Kdo jsme?

Showroom designového nábytku JV Pohoda s.r.o. se nachází v samém srdci Plzně, poblíž Pivovaru Pilsner Urquell. Každý návštěvník je zde přivítám milým a proškoleným personálem. Showroom slouží jako stálá výstava, která se snaží obsáhnout pestrou nabídku designového nábytku. Prezentována je zde rozmanitost designů, způsobů zpracování i materiálů. V showroomu uvidíte nejen velké množství jedinečných designových kousků, ale hlavně nábytek, který je krásný a současně praktický.

JV Pohoda má opravdu obsáhlé portfolio. Své partnery vybrala tak, aby jejich produkce obsahovala podobné nebo shodné typy materiálů a aby si byli stylově blízcí. Není proto problém vybrat různé kusy nábytku od různých dodavatelů, které v konečném důsledku budou vypadat jako jedna designová linka. Pokud ale chcete výrazně vyjádřit svoji individualitu, najdete v nabídce JV Pohoda i naprosto výjimečně designové kousky, tzv. solitéry.

V portfoliu společnosti je nábytek firem, jako jsou Innova, Alpa Salotti, Ozzio, Cattelan Italia, Rivolta, Orsenigo, Rattan Deco a mnoho dalších.

Co uvidíte na showroomu?

Vystaveny jsou tady jídelní stoly – rozkládací, kulaté či s designovou podnoží – stačí si vybrat! Správnou volbou jídelního stolu lze povýšit jídelnu na jedinečný prostor. Díky rostoucí poptávce po originalitě JV Pohoda nabízí stoly s designovou podnoží z různých materiálů. Také horní desky stolu nabízí v moderních a u nás ještě ne zcela známých provedeních jako je například mramor nebo keramika. V nabídce společnosti najdete statické velké stoly, stoly do menších prostor nebo multifunkční stoly s důmyslnými rozklady. Na základě poptávky po atypických rozměrech se JV Pohoda zaměřila mimo jiné i na zakázkovou výrobu.

Ke stolům samozřejmě patří židle. Na showroomu JV Pohoda naleznete minimálně 30 modelů židlí v nejrůznějších úpravách – celočalouněné, potažené kůží či látkou, plastové, na čtyřech nohách nebo na designové konstrukci, s područkami nebo bez nich.

Stejně tak si můžete vyzkoušet různé varianty sezení na krásných a kvalitních sedacích soupravách z italské produkce. Tyto sedačky jsou nejen designové, ale hlavně pohodlné a vybavené celou řadou funkcí. Speciální výplně, konstrukce ze dřeva, luxusní kůže nebo textilie osloví i velmi náročného zákazníka. V případě sedacího nábytku klade JV Pohoda velký důraz na kvalitní a zdravé sezení. Všechny luxusní sedací soupravy jsou citlivě zakomponovány do interiéru showroomu s doplňky, jako jsou konferenční stolky, koberce či dekorace.

“Dále bychom chtěli informovat, že podle zákona 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je pro námi prodávané výrobky a poskytované služby věcně příslušným orgánem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů Česká obchodní inspekce, více na www.coi.cz.”