fbpx

Jídelny

V dnešní hektické době bývá jídelna často jediným prostorem, kde a kdy se schází celá rodina. Proto i tato část bytu by měla být pěkně, příjemně a moderně zařízená. Jídelního nábytku je na výběr velké množství – jídelní stoly z masivu, dýhy, skla či keramiky. Stoly různých rozměrů a funkcí. Ergonomicky tvarované jídelní židle a samozřejmě doplňky ve formě příborníků, barů, vinoték a dekorací. To vše naleznete v nabídce společnosti JV Pohoda.

Jídelní stůl
Pokud jste početná rodina a prostor to dovolí, vyplatí se investovat do většího jídelního stolu. Každodenním nárokům běžné rodiny poslouží klasické stoly do 180 cm. Ideálním kompromisem jsou pak stoly s rozkládacím mechanismem. Společnost JV Pohoda též nabízí stoly, které lze rozložit jednoduchým pohybem jedné ruky. Okamžitě tím získáte prostorný stůl pro několik dalších strávníků.
Židle
K pěknému stolu patří i pohodlné židle. V JV Pohoda Vám rádi pomůžeme s výběrem té správné jídelní židle. Židle by měla svým rozměrem, barvou i materiálem korespondovat se stolem i s dalšími druhy nábytku v prostoru. Pokud rádi stolujete s rodinou, nebo jídelnu využíváte i pro posezení s vašimi přáteli, měl by být velký důraz kladen na správný tvar, a tím pádem i komfort a pohodlí židlí. Nabídka společnosti JV Pohoda obsahuje několik set designů kvalitních židlí.
Při výběru tedy klademe důraz hlavně na kvalitu, pohodlí a jednoduchou údržbu jídelních židlí.
Doplňky
Aby byl celkový dojem z jídelny co nejlepší, je vhodné prostor doladit krásnými doplňky. Vitríny, příborníky, barové židle a barové stoly, ale i vinotéky a vkusné dekorace – to vše najdete v nabídce JV Pohoda.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?