fbpx

Ložnice

Ložnice je místnost, ve které po celém dni uléháme k odpočinku. Ve skutečnosti v tomto prostoru trávíme možná nejvíce času. Je proto velmi důležité, do jakého prostředí si přicházíme odpočinout a v jakém se ráno probouzíme. Ložnice by měla být zařízena tak, abychom se v ní cítili co nejlépe. Volba vhodné postele, matrace, šatní skříně i nočních stolků a jejich uspořádání může být pěkný oříšek. Vždyť vedle tváře někoho blízkého je interiér ložnice vlastně tím prvním, co každé ráno vnímáme.

Jak vybrat správnou postel
Postelí je na trhu celá řada. Můžete zvolit postel na nožičkách, která působí vzdušně a odlehčeně a pod kterou se snáze uklízí, nebo masivnější postel s úložným prostorem, kam schováte například peřiny, nebo sezónní oblečení. Trendem posledních let jsou tzv. boxspringové postele. Tento druh vysokých a specificky vyráběných postelí zažívá skutečný boom. Proto i tento typ postelí najdete v nabídce společnosti JV Pohoda.
Nábytek v ložnici
Pokud nedisponujete samostatnou šatnou, jsou prostorné skříně do ložnice nábytkem, který by neměl chybět. Interiéry šatních skříní dokážeme poskládat na přání zákazníka. Je tedy na Vás, zda využijete závěsné tyče, nebo široké police a organizéry. V nabídce jsou mimo jiné i vestavěné skříně, samostatně stojící komody, noční stolky, konzole i toaletky.
Osvětlení
V ložnici, vzhledem k jejímu účelu, by měla být umístěna svítidla s malým jasem. V nabídce JV Pohoda najdeme jak vhodná centrální svítidla, tak nástěnná svítidla či designové stolní lampy.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?