fbpx

Křesla a relax

Kvalitní a pohodlné křeslo je mnohdy lepší než sedací souprava. Nenechte se zlákat nízkou cenou a křeslo do obývacího pokoje nebo pracovny vybírejte opravdu pečlivě. Vyberte si to správné křeslo pro Váš domov v JV Pohoda.
Není lepší pocit, než se po náročném dni posadit do pohodlného křesla a pustit si pěkný film, otevřít knížku nebo jen relaxovat se sklenkou dobrého vína. Pro chvíle dokonalého odpočinku si pořiďte křeslo z širokého sortimentu JV Pohoda. Vybírejte z klasických, luxusních nebo polohovatelných a relaxačních modelů.
Kožená křesla
Pokud se poohlížíte po kvalitním křesle, které Vám bude sloužit řadu let, je pravá kůže jasnou volbou. Poctivé kožené křeslo vám vydrží klidně i 30 let. Křesla z pravé kůže se proto těší čím dál větší oblibě nehledě na vyšší cenu.
Relaxační křesla
Křeslo, které je vhodné do obývacího pokoje i do pracovny? Křeslo, ve kterém si můžete přečíst knihu, podívat se na pěkný film, ale třeba i usnout bez obavy, že se vzbudíte bolaví a rozlámaní? I to je možné! Krásné, štíhlé a odlehčené modely s ergonomicky tvarovanou opěrkou zad. Integrovaná podnožka zajistí dokonalý komfort. Z křesla se během okamžiku stane pohodlné lehátko.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?