Jak správně vybrat sedací soupravu

sedací souprava

Sedací soupravy jsou velmi důležitým prvkem v prostoru. Pokud přesně nevíte, co od ní očekávat, v JV Pohoda jsou vám k dispozici proškolení poradci, kteří vám ji pomoho vybrat na míru vašim potřebám. Jak takový výběr s poradcem probíhá?

Nejprve společně vybereme desing.

Co se vám líbí, co se hodí do vašeho interiéru, co od sedačky očekáváte. Toužíte po klasickém typu sezení, nebo dáváte přednost modernímu designu? Budete chtít sedací soupravu, která má prostoru působit dominantně či má prostor udělat odlehčený a vzdušný?

Poté sestavíme model přesně na míru.

Kolik míst k sezení potřebujete? Jaký tvar by měla sedací souprava mít? Tradičním řešením jsou dvojsedáky a trojsedáky doplněné křeslem či taburetem. Taková souprava tvořena více pohovkami vytváří dojem intimity. Jednotlivé kusy nábytku, pokud prostor dovolí, lze časem posouvat a tak vytvářet stále nové a neokoukané kompozice.

Preferujete rohovou sedací soupravu? Rohová sedací souprava může posloužit jako pomyslný předěl v místnosti a to hlavně ve stále populárnějších obývacích prostorách propojených s jídelnou či kuchyní.

Společně vybereme,co vše by sedací souprava měla umět.

Bude sloužit pouze k občasnému sezení s přáteli, nebo ke každodennímu odpočinku? Pokud ji využíváte opravdu každý den, jistě oceníte pohodlí ve formě polohovatelných opěrek hlavy, rukou anebo třeba polohování sedáků. Bude občas sloužit jako lůžko pro hosty? Vybereme sedací soupravu s kvalitní matrací pro plnohodnotný spánek.

Kolik času chcete trávit údržbou?

Čalounění dodává sedací soupravě to správné charisma. Vybereme barvu, vzor a hlavně typ materiálu, který je pro Vás vhodný. Kůže stále patří k nejoblíbenějším materiálům. Působí elegantně a luxusně. Oceníte ji hlavně v případě, že máte doma malé děti, pokud jste kuřáci, nebo máte doma alergika. Kůže je nejvíce odolný materiál, který se při užívání minimálně opotřebuje a nejsnáze se čistí. V nabídce společnosti JV Pohoda je i pestrá paleta textilních materiálů, vč. omyvatelných a vodou čistitelných.

luxusní sedací souprava
Sedací souprava King https://jvpohoda.cz/produkt/designova-sedaci-souprava-king/

Pro další tipy nás sledujte na facebooku: https://www.facebook.com/jvpohoda/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *