Loiudice

LoiudiceD vychází z myšlenky svého zakladatele Vita Loiudice, který začal pracovat v oblasti čalouněného nábytku v roce 1982 v dílně v Altamura.

V roce 1989 začal Vito Loiudice navrhovat a vyrábět své vysoce kvalitní pohovky této dílně, a přímo je kreslit podle potřeb svých zákazníků.

Při neustálém hledání vysoké kvality používá LoiudiceD hledá a používá ty nejlepší materiály na trhu, od nejjemnějších kůží po nejžádanější textilie s velkým zájmem o životní prostředí. Kůže se zpracovává beze změny původních vlastností kůží. Přítomnost zahojených jizev, rozdíly v zrnech, vrásky, žilkování, rozdíly v barevných odstínech a jakékoli stopy, které na něm příroda zanechala, je důkazem absolutní kvality, která svědčí o její velké hodnotě.

Tkaniny vyrobené z přírodních nebo syntetických vláken. Naše textilie, které jsou dokonale v souladu s programy na ochranu životního prostředí, přecházejí od klasické elegance k futuristické modernosti a jsou otevřené nekonečným řešením, kterých lze dosáhnout i v kombinaci s kůží.

Zobrazen 1. – 12. z 24 výsledků

1 2