JV Pohoda

O nás

Moderní sedací nábytek a designový nábytek. Nabízíme designové sedací soupravy, moderní nábytek pro obývací pokoje, ložnice a jídelny. Dále v naší nabídce najdete designový nábytek, jako jsou konferenční stolky, police, regály, jídelní židle a stoly, barové židle a stoličky, sedací kožený nábytek, textilní sedačky, ratan a ratanový nábytek pro interiéry, venkovní a zahradní nábytek. Prodáváme nejen luxusní nábytek, ale i relaxační křesla, polohovací a masážní křesla.

Nabízíme designový nábytek těchto firem: Martini ‘s design, Keyton, Innova, Orsenigo, Dexo, Antonello, Cattelan Italia, Ozzio, Alpa Salotti, Former, Rivolta, Welle, Pintdecor, Rattan Deco, Schütz, Former, Cane Line, Point a Nardi.

Zařizujete byt, dům nebo jen hledáte výjimečný kousek nábytku do svého interiéru? V každém případě jste na správné adrese! Jsme společnost, která se již 15 let specializuje na designový nábytek. Velkou část nabídky společnosti tvoří designy italských návrhářů, ale najdeme zde také úžasné práce návrhářů dánských, španělských nebo německých.

JV POHODA si své partnery vybrala tak, aby jejich produkce obsahovala podobné nebo shodné typy materiálů a aby si byli stylově blízcí. Není proto problém vybrat různé kusy nábytku od různých dodavatelů, které v konečném důsledku budou vypadat jako jedna designová linka. Základ obývacího pokoje tvoří kvalitní sedací souprava. Společnost JV POHODA tomuto typu nábytku věnuje zvláštní pozornost! V nabídce najdeme sedací soupravy vybraných italských výrobců s velkým množstvím polohovatelných a relaxačních prvků, které zaručí svému majiteli nejen pohodlné, ale také zdravé sezení.

Správnou volbou jídelního stolu lze povýšit i jídelnu na jedinečný prostor. Díky rostoucí poptávce po originalitě JV POHODA nabízí také stoly s designovou tvarovanou podnoží v různých materiálech. Také horní desky stolu nabízí v moderních a u nás ještě ne zcela známých provedeních jako je například keramika. Ložnice je částí domova, která si také zaslouží naši pozornost. Ve skutečnosti v tomto prostoru trávíme možná nejvíce času. Je proto velmi důležité, do jakého prostředí si přicházíme odpočinout a v jakém se ráno probouzíme. Vždyť vedle tváře někoho blízkého je interiér ložnice vlastně tím prvním, co každé ráno vnímáme.

Pro shrnutí - firma JV POHODA může být Vaším zkušeným a dobrým rádcem v otázce vybavení interiéru.

I KRÁSNÝ DESIGNOVÝ NÁBYTEK LZE POŘÍDIT ZA ATRAKTIVNÍ CENY!

 

"Dále bychom chtěli informovat, že podle zákona 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je pro námi prodávané výrobky a poskytované služby věcně příslušným orgánem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů Česká obchodní inspekce, více na www.coi.cz

Předváděcí modely za zvýhodněné ceny. Garance okamžitého dodání.